Aslıhan Gürbüz Fan Clup!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aslıhan Gürbüz Fan Clup!!

Türkiye'nin En Büyük Aslıhan Gürbüz Fan Sitesi!!!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bir Çocuktu Dersin

3 posters
YazarMesaj
queen-94
Beylerbeyi
Beylerbeyi
queen-94

Kadın
Lakap : asLım.
Bir Çocuktu Dersin Bezgin10
Bir Çocuktu Dersin Galata10
Mesaj Puanı : 1326

Bir Çocuktu Dersin Empty
MesajKonu: Bir Çocuktu Dersin   Bir Çocuktu Dersin EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 5:45 pm

Bir çocuktu dersin...Gözlerime bakarak AğlayanTek Çocuktu DersinTatmadığım mutlulukları bana avuçlarıylaElleriyle Tattıran Dersin...
Ve Bir Çocuktu Dersin Ben Her gittiğimde bana GelenOydu Gözyaşlarımın Değerini Bilen ve Ağlamamı İstemeyenTek Çocuktu Dersin.
Bir Çocuktu Dersin Ve yine Oydu Derdimin TesellisiKendi Derdi Yetmezmiş GibiBeni Kendine Dert Bilende de Oydu Dersin
Bir Çocuktu Dersin Yanlız ve Ağlamaklı Gecelerime İmzasını Atan ve Yine Oydu DersinKelimelerimin Bittiği An...
Bir Çocuktu Dersin Gülümsemelerin En Güzeli...
Bir Çocuktu Dersin Boşluklarda Aniden Gelipte Elimden Tutan ve yine Oydu Sadece İsmim İçin Bİr Çook Kalemler Kıran...
Bir Çocuktu Dersin ÜşenmedenBir Sokak Lambası AltındaBenim Cama Çıkmamı Bekleyen ve yine Oydu Dersin Çıkmayacağımı Bile BileBıkmadan Saatlerce Bekleyen...
Bir Çocuktu Dersin Özlemlere Tahammül Edemeyen ve Yine Oydu Dersin Beni Görmeden de Sevebilen.
Bir Çocuktu Dersin Bana Gerçek Sevgiyi Gösteren Ve Öğreten
Bir Çocuktu Dersin Okul Çıkışlarında Yolumu Gözleyen ve Yine Oydu DersinDers Defterlerimin arkasında ismi Yazılı olan...
Bir Çocuktu Dersin Harcanacağını BilmedenCesurca Yüreğini Avuçlarıma bırakan.
Bir Çocuktu Dersin Beni Yokluğumda Gecelere İhbar Eden.
Bir Çocuktu Dersin Beni Benden Çook Seven ve Yine Oydu Aynalarda ki Yüzüm
Bir Çocuktu vardı Dersin Yağmurlu Havalarda Sokaklarda Dolaşan ve Yine Oydu Dersin Geceleri Yokluğumda Yıldızlara Sataşan.
Bir Çocuktu Dersin Güvercin Hedasında YüzüDenizleri Kıskandıran GözüBirde Dilinden Düşürmediği Sözü SENSİZ OLAMAM vardı dersin.
Bir Çocuktu Dersin Kırılgandı..
Bir Çocuktu Dersin Çocukluğumun Tozlu Sokaklarında Tanıdığım ve Yine Oydu Dersin Bir Toz Penbe Hayaller Uğruna Yitirdiğim.
Bir Çocuktu Dersin Unutmak Nedir BilmeyenUnutulmaya Tahammül Edilmeyen.
Bir Çocuk Vardı Dersin Elini Tuttuğumda Heyecanlandığım
Bir Çocuk Vardı Dersin Kışımı Yaza Çeviren Ve Yine Oydu Dersin Sonbahar Yaprakları Gibi YÜreklerimden Dökülen
Bir Çocuk Vardı Dersin Sürekli Yağmurda AğlardıGözyaşlarını Kimse Görmesin Dİye ve Yine OyDu dersin Gözyaşlarımı Yağmurlardan Kıskanan
Bir Çocuk Vardı Dersin Görülmüş Ve yaşanmış Rüyaların En Güzeli.
Bir Çocuk Vardı Aşk Şiirleri Onun Sesiyle Anlam Bulurdu.
Bir Çocuk Vardı Dersin GÖzleri Kan Çanağı GibiydiGeceleri Beni Düşündmekten Uyuyamıyormuş dersin.
Bir Çocuk Vardı Dersin Yüreğini Rehin Aldığım ve Yine Oydu Dersin Sonkez Gözlerine Bakamadığım.
Bir Çocuk Vardı Dersin Yokluğunda ÜşüyüpYüreğinde ısınıpGözlerinde Yaşam Bulupsesinde Eridiğim..
Bir Çocuk Vardı Dersin Sevdimi Birkez SeverSildi mi Birkez Sİlerdi.
Bir Çocuk Vardı Dersin Delikanlımdı dersinYürek Sokağımın SerserisiydiSerserimdi! Dersin
Bir Çocuk Vardı Dersin Aşk kokan DudaklarıYüreğinden Çıkarıp Atamadıkları Ve herşeye Rağmen Unutamadıkları vardı.
Bir Çocuk Vardı Dersin Sabahları GüneşimGeceleri Teselli Buduğum Mum Işığımdı Dersin
Bir Çocuk Vardı Dersin Şarkıların Anlamı
Bir Çocuk Dersin AYrılıkların En Ağlamaklısı.
Bir Çocuk Vardı Dersin İçindeÇoooooktan Kaçmış Dersin.
Bir Çocuk Vardı Dersin Şimdi Akan Gözyaşlarımın SebebideO Çocuktu Dersin
Bir Çocuk Vardı Dersin Öldü Dersin ve Bu mektubu da Bana o Çocuk Yazmış Ders
http://zacefron.forumdizini.net
ZaPaTiSTa
Sancak Beyi
Sancak Beyi
ZaPaTiSTa

Erkek
Lakap : Che
Bir Çocuktu Dersin Uykusu10
Bir Çocuktu Dersin Besikt10
Mesaj Puanı : 715

Bir Çocuktu Dersin Empty
MesajKonu: Geri: Bir Çocuktu Dersin   Bir Çocuktu Dersin EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 1:41 am

:tşkk:
queen-94
Beylerbeyi
Beylerbeyi
queen-94

Kadın

Bir Çocuktu Dersin Empty
MesajKonu: Geri: Bir Çocuktu Dersin   Bir Çocuktu Dersin EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 3:12 pm

önemli değil
cellat
Silahtar
Silahtar
cellat

Erkek
Lakap : hangman
Bir Çocuktu Dersin Kederl10
Mesaj Puanı : 348

Bir Çocuktu Dersin Empty
MesajKonu: Geri: Bir Çocuktu Dersin   Bir Çocuktu Dersin EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 4:36 pm

:tşkk:
queen-94
Beylerbeyi
Beylerbeyi
queen-94

Kadın

Bir Çocuktu Dersin Empty
MesajKonu: Geri: Bir Çocuktu Dersin   Bir Çocuktu Dersin EmptyPaz Eyl. 27, 2009 5:57 pm

önemli değil

Bir Çocuktu Dersin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ...... desem ne dersin ?